Miło nam poinformować, że odwołane wcześniej XXIII Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością jednak się odbędą.

Przypominamy, że według tegorocznego kalendarza XXIII Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością miały się pierwotnie odbyć w dniach 20-23 czerwca 2017. Ze względu na brak rozpatrzenia wniosku o dofinansowanie imprezy przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) zawody jednak nie odbyły się w planowanym terminie. Wniosek – choć później niż się spodziewano – został jednak rozpatrzony przez PFRON pozytywnie i dzięki temu mistrzostwa żeglarzy niepełnosprawnych będą mogły się odbyć! Nowy termin XIII Mistrzostw Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością to  21 – 24 sierpnia 2017.


Nie masz masz jeszcze zarezerwowanego jachtu na ten rok? Poznaj naszą ofertę czarteru jachtów w Giżycku na Mazurach! Zapoznaj się z ofertą >>> Czarter jachtów Giżycko


Miejscem zawodów będzie, tradycyjnie, Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku, a mistrzostwa rozegrane zostaną na przyjaznych wodach jeziora Kisajno. Serdecznie zachęcamy żeglarzy niepełnosprawnych do wzięcia udziału w zawodach. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Stowarzyszenie Mazurska Szkoła Żeglarstwa – tutaj.

Źródło: msz.org.pl