Giżycko to letnia stolica Mazur odwiedzana chętnie zarówno przez żeglarzy jak i innych turystów. W roku 2023 w sezonie wakacyjnym, jak zawsze, na terenie Giżycka zaplanowanych jest wiele imprez. Znamy już częściowy kalendarz imprez planowanych na lato 2023 w Giżycku.

W kalendarzu imprez w Giżycku na rok 2023 na mieszkańców Giżycka i turystów czeka wiele wydarzeń, a wśród nich, między innymi, koncerty, inscenizacje historyczne oraz pikniki. Jak co roku zorganizowanych zostanie wiele imprez o charakterze żeglarskim.

Zachęcamy turystów z całej Polski do spędzenia tegorocznych urlopów właśnie w Giżycku! Przypływajcie własnymi jachtami, korzystajcie z czarteru jachtów w Giżycku, przyjeżdżajcie samochodami, pociągami lub autobusami. Ale przedtem sprawdźcie kalendarz imprez Giżycko 2023!

Kalendarz imprez Giżycko 2023 (wakacje 2023)

MAJ
30 Kwietnia – 3 Maja
Dni Giżycka i Wielkie Otwarcie Sezonu Żeglarskiego

1 maja
„Piknik bardzo kulturalny” – teatr plenerowy dla dzieci, Orkiestra na Dużym Rowerze, The Sunset, Teatr Locomotora, mimowie, szczudlarze, ściana wspinaczkowa itp.

3 maja
„Bardzo młodzieżowo” – Koncert – Dawid Kwiatkowski i Sarius

CZERWIEC

30 Czerwca – 2 Lipca
IX Giżyckie Dni Oldtimerów – Ekomarina

LIPIEC

1 lipca
„Fest Coolturalnie” | Recital Zbigniewa Zamachowskiego

13 lipca
Mazury Hip Hop Festiwal 2023, Twierdza Boyen

16 lipca
Jarmark Św. Brunona, Pasaż Portowy

30 lipca
Let’s Jazz – koncert muzyki jazzowej

SIERPIEŃ

5-6 Sierpnia
Mazury AirShow | Największe pokazy lotnicze na Mazurach, plaża miejska (wstęp wolny), organizator Aeroklub Krainy Jezior, współpraca Miasta Giżycko

10-13 Sierpnia
Operacja Boyen

18 Sierpnia
„Fest Coolturalnie” – koncert Grzegorza Turnaua

28 Sierpnia – 2 września
Mazury Curling Festiwal

 

Jeśli organizujesz wydarzenie na terenie Giżycka możesz je dodać do oficjalnego giżyckiego kalendarza imprez prowadzonego przez Urząd Miasta na tej stronie

Zobacz naszą ofertę czarteru: Czarter jachtów Mazury

Zobacz nasze wszystkie jachty czarterowe

Aktualizacja: 7-02-2023.

źródło: MojeGiżycko.pl