W poprzedni poniedziałek (10 lipca) rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń od firm z branży turystycznej i gastronomicznej do udziału w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zachęcamy wszystkie firmy z szeroko pojętej turystyki z Giżycka i całych Mazur do wzięcia udziału w tej akcji.

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Zgłoszenia firm z branży turystycznej przyjmowane są od 10 lipca. Firmy, które wahają się nad przystąpieniem do akcji mają czas na decyzję do 28 sierpnia, kiedy to upływa termin przyjmowania zgłoszeń.  Kolejny weekend za pół ceny odbędzie się zaś w dniach 6-8 października 2017. Będzie to już czwarta edycja programu.

Najbliższa edycja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” będzie drugą tegoroczną edycją akcji. Pierwszy w roku 2017 weekend za pół ceny miał miejsce w dniach 31 marca – 2 kwietnia. Wzięły w nim udział 462 firmy z branży turystycznej (także nieliczne obiekty z Mazur), z których ofert skorzystało blisko 80 tysięcy turystów. Większość podmiotów biorących udział w poprzedniej edycji była zadowolona z uczestnictwa (zadowolenie deklarowało ponad 80% firm). 60% podmiotów biorących udział w akcji zaobserwowało zdecydowane zwiększenie ruchu turystycznego.


Czarter jachtów Mazury – Giżycko. Zobacz ofertę >>> Czarter jachtów Mazury


Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy z Giżycka i całych Mazur. Warto dodać, że w akcji wziąć mogą obiekty z branży turystycznej i gastronomicznej, takie jak hotele i inne obiekty noclegowe, restauracje, wypożyczalnie, obiekty oferujące usługi związane z kulturą i rekreacją, także firmy oferujące, na przykład, czarter jachtów. Należy też podkreślić, że zniżki w ramach weekendu za pół ceny nie muszą dotyczyć wszystkich oferowanych usług lub produktów, mogą dotyczyć, na przykład, wybranych usług lub nawet jednej usługi lub produktu.

Do akcji mogą przystąpić wszystkie firmy z branży usług turystycznych i gastronomicznych. Ostateczny termin przyjmowania ofert od obiektów do najbliższej edycji akcji upływa 28 sierpnia 2017. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej akcji, znajdującej się pod adresem www.polskazobaczwiecej.pl. Zachęcamy wszystkie firmy z branży turystycznej z Giżycka oraz całych Mazur i województwa warmińsko – mazurskiego do wzięcia udziału w akcji.


Źródło: AktualnosciTurystyczne.pl