Już w przyszłym tygodniu czeka nas kolejny w tym roku długi weekend. Wszystkich sympatyków żeglarstwa zapraszamy w tym czasie do Giżycka na Mazury i zachęcamy do skorzystania z czarteru dostępnych jachtów.

Tak zwany długi weekend czerwcowy to okres w okolicach Bożego Ciała, święta obchodzonego przez katolików, odbywającego się dokładnie w 60 dni po Wielkanocy. W tym roku święto odbędzie się w dniu 15 czerwca. Boże Ciało zawsze przypada w czwartek, a czwartkowy termin Bożego Ciała, dokładnie jeden dzień przed początkiem weekendu, stwarza możliwość wydłużenia weekendu do czterech lub nawet dziewięciu dni (przy wykorzystaniu jednego lub czterech dni urlopu). Wszystkich miłośników żeglarstwa zapraszamy na długi weekend oczywiście na Mazury. Zachęcamy do skorzystania z oferty czarteru jachtów z naszej floty czarterowej stacjonującej w sercu Mazur – w Giżycku Pięknej Górze.


Zarezerwuj czarter swojego ulubionego jachtu! Poznaj pełną ofertę czarteru jachtów na Mazurach >>> Czarter jachtów Mazury – Giżycko


Jeśli nie masz jeszcze zarezerwowanego czarteru jachtu na długi weekend czerwcowy zachęcamy do kontaktu. Czasu jest coraz mniej, dlatego warto się pospieszyć. Jeśli chcesz zapewnić sobie czarter wybranego jachtu – skontaktuj się z nami już dzisiaj. Warto tym bardziej, że kolejny długi weekend czeka nas dopiero pod koniec wakacji szkolnych, w połowie sierpnia w okolicach Święta Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, które przypadają 15 sierpnia.

Zapraszamy na długi weekend na Mazury. Naprawdę warto!