Początek roku to bardzo dobry czas na zaplanowanie wakacyjnych urlopów. Jest to też najlepszy czas na dokonanie rezerwacji jachtu na Mazurach! Ze swojej strony zachęcamy oczywiście do czarteru u nas, w Giżycku, w sercu Mazur i centrum Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Dlaczego warto zarezerwować jacht na wakacje odpowiednio wcześniej? Przede wszystkim wczesna rezerwacja jachtu pozwoli nam na wybór ulubionego jachtu w dowolnym terminie, także w szczycie sezonu, kiedy to o czarter najlepszych jachtów jest niekiedy bardzo trudno, z prozaicznej przyczyny – zdecydowana większość jachtów na Mazurach jest już wcześniej zarezerwowana przez bardziej przezornych żeglarzy. Zawczasu dokonana rezerwacja czarteru oznacza także odpowiednio wczesne zaplanowanie wakacji, a w konsekwencji pozwala uniknąć planowania urlopu na ostatnią chwilę, co często wiąże się nie tylko z trudnością znalezienia odpowiedniej oferty, ale także dużym stresem.

Jak zarezerwować czarter jachtu w Giżycku? Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać wiadomość mailem lub za pomocą formularza kontaktowego. W naszej ofercie czarterowej znajdują się wyłącznie zadbane, doskonale wyposażone i przystosowane do wygodnej żeglugi po mazurskich jeziorach jachty. Obecnie dysponujemy następującymi jachtami:

  • Delphia 33MC – zobacz jacht
  • Phila 900 – zobacz jacht
  • Antila 24 – zobacz jacht
  • Twister 26 Exclusive – zobacz jacht
  • 3 jachty Twister 780 – zobacz jachty
  • Twister 26 – zobacz jacht

Gorąco zachęcamy do skorzystania z czarteru naszych jachtów na wakacje 2018!