Polski Związek Żeglarski organizuje bezpłatne szkolenie instruktorskie. Szkolenie realizowane jest w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing.

Trwają zapisy na szkolenie instruktorskie organizowane przez Polski Związek Żeglarski w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PolSailing. Szkolenie skierowane jest do animatorów żeglarstwa, którzy chcą podnieść swoje umiejętności szkoleniowe i przy okazji uzyskać uprawnienia Instruktora Sportu kl. II PZŻ w żeglarstwie jachtowym (warunki przystąpienia do egzaminu: ukończone 18 lat, wykształcenie – minimum średnie, uprawnienia żeglarskie – min. żeglarz jachtowy, uprawnienia motorowodne – min. sternik motorowodny).

Czarter jachtów Giżycko – Mazury. Zobacz ofertę czarteru jachtów na Mazurach
>>> Czarter jachtów <<<

Szkolenie instruktorskie odbędzie się w Narodowym Centrum Żeglarstwa AWFiS w Gdańsku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jest ono bowiem finansowane ze środków Polskiego Związku Żeglarskiego oraz z dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zapisy na szkolenie przyjmowane będą jedynie do poniedziałku, 2 października 2017. Liczba miejsc jest ograniczona do 20. Formularz zapisu znajduje się tutaj.

Szkolenie odbędzie się w terminach: 13-15 października 2017 r. oraz 18-19 listopada 2017 r.

Źródło: Polski Związek Żeglarski