Tylko do końca września trwa głosowanie w konkursie „Żagle Warmii i Mazur”, który wyłonić ma Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur. W konkursie rywalizuje w sumie kilkadziesiąt firm i organizacji z naszego regionu.

Konkurs Żagle Warmii i Mazur na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur, którego organizatorem jest warmińsko – mazurski Urząd Marszałkowski, podzielony jest na trzy kategorie:

  • Produkt
  • Produkt Lokalny
  • Usługa

Do końca września trwa głosowanie na podstawie którego wyłonieni zostaną laureaci nagrody publiczności „Żagli Warmii i Mazur”. Glosować można online na portalu www.biznes.wm.pl oraz wysyłając kupony, które są publikowane w „Gazecie Olsztyńskiej” oraz w „Dzienniku Elbląskim”. Uwaga! Kupony „gazetowe” po raz ostatni będą opublikowane w czwartek 29 września.

Wśród nominowanych znajdują się także firmy i organizacje związane, z tak bliskim naszym sercom, żeglarstwem. W kategorii Usługa – na głosy czeka Gospoda pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie nieopodal Giżycka. Gospoda położona jest przy brzegu jeziora Bocznego i posiada swoją własną przystań na 40 jachtów. Z tego względu gospoda jest w sezonie letnim bardzo chętnie odwiedzana przez osoby czarterujące jachty. W tej samej kategorii w szranki stanęła firma BTA Gertis Marek Makowski ze swoim Intensywnym Rejsem Szkoleniowym. Firma BTA Gertis zlokalizowana jest w miejscowości Świdry koło Giżycka. Także w kategorii Usługa o głosy walczą Wakacje pod Żaglami organizowane przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu, a w kategorii Produkt – Przedsiębiorstwo Turystyczne Wagabunda Jerzego Marcina Barnata – stanica wodna „Ach! Mazury” w Mikołajkach.

Na dzień dzisiejszy w swoich kategoriach, w głosowaniu publiczności, przewodzą:

  • w kategorii Produkt: MK Natural Cosmetics – BIOETIQ — Naturalna Odnowa Komórkowa. Naturalny krem z roślinnymi komórkami macierzystymi, małocząsteczkowymi;
  • W kategorii Produkt regionalny: „U Jacka” Stanisław Dagiel — lody własnego wyrobu;
  • W kategorii Usługa: Park Rozrywki Aktywnej – BARTBO — Zielone szkoły w Parku Rozrywki Aktywnej.

Zachęcamy do głosowania w konkursie „Żagle Warmii i Mazur” i do wybierania swoich faworytów w tym prestiżowym konkursie. Przypominamy, że głosować można wyłącznie do 30 września 2016 r. (piątek).

Online można głosować [tutaj]