To będzie jeden z ostatnich akordów w tegorocznym kalendarzu żeglarskim na Mazurach. Od piątku do niedzieli (5-7 października 2018 roku) na jeziorze Kisajno w Giżycku rozgrywane będą regaty w ramach Pucharu Polskiego Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych.

Oficjalne otwarcie regat o VI Puchar Polskiego Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych będzie miało miejsce w sobotę o godzinie 10.00 (w porcie MCŻiTW w Giżycku), natomiast pierwszy wyścig rozpocznie się w sobotę o godz. 11.00. Piątek 5 października będzie dniem treningowym, natomiast wyścigi odbywać się będą w sobotę i niedzielę (6-7 października). Zakończenie regat w niedzielę 7 października.

Zobacz naszą ofertę czarteru: Czarter jachtów Mazury

Zobacz nasze wszystkie jachty czarterowe

VI Puchar Polskiego Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych rozgrywany będzie na wodach jeziorach Kisajno, a bazą zawodów będzie port Międzynarodowego Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej przy ul. Moniuszki 24. Organizatorami regat są Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych, Mazurska Szkoła Żeglarstwa oraz Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej.

 

 


Źródło: http://www.msz.org.pl/index.php/aktualnoci.html