Trwa zbieranie danych do kolejnej edycji ankiety „Lato z ŻAGLAMI” prezentującej polskie przystanie i porty żeglarskie. Spis przystani zostanie opublikowany na łamach miesięcznika „Żagle” w maju 2018.

Redakcja miesięcznika „Żagle” przygotowuje spis polskich przystani i portów, który ma się ukazać na łamach tego czasopisma w maju br. Zachęcamy, za redakcją „Żagli”, wszystkich właścicieli i zarządców portów i przystani nie tylko na Mazurach, ale i w całej Polsce do wypełniania ankiet. Prezentacja marin w „Żaglach” jest bezpłatna.

Redakcja przygotowała dwie odmienne ankiety, osobne dla przystani śródlądowych i przystani morskich. W ankiecie należy podać takie informacje jak adres przystani, dane kontaktowe, akwen na jakim się znajduje obiekt, cena za dobę, a także oferowane w marinie usługi (m.in. wodowanie, czarter, transport łodzi, zimowanie, dostęp do internetu, prysznic, pralnia, parking, pole namiotowe, a także dostęp w pobliżu przystani do sklepu spożywczego, bankomatu, czy obiektów gastronomicznych). Zarządcy marin, którzy wysyłali ankiety w zeszłym roku proszeni są o wypełnianie tych pól, które uległy zmianie, natomiast dla obiektów, które są zgłaszane do spisu po raz pierwszy konieczne jest wypełnienie wszystkich pól formularza.

Formularz dla przystani śródlądowych można pobrać tutaj.

Wypełnione ankiety należy przesyłać pocztą internetową na adres zagle@grupazpr.pl lub pocztą tradycyjną na adres pocztowy: ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa. Termin przesyłania ankiet upływa w dniu 15 marca 2018 roku!

Więcej informacji na temat spisu przystani znajdziesz tutaj.