Mamy doskonałą wiadomość dla tych, którzy na najbliższe dni zaplanowali urlop. Zapowiada się piękna pogoda, idealna do żeglowania po mazurskich jeziorach!

Przed nami, jeśli sprawdzą się prognozy pogody, prawdziwe polskie babie lato – kilkanaście dni z piękną, słoneczną pogodą i ciepłym powietrzem z temperaturą oscylującą wokół 18 stopni Celsjusza. Czeka nas więc na Mazurach doskonała pogoda, niemal idealna do żeglowania. Wszystkich, którzy zaplanowali na przełomie września i października urlop, zachęcamy do skorzystania z naszego czarteru jachtów!

Dlaczego warto zdecydować się na czarter jachtów jesienią? Jest co najmniej kilka dobrych powodów, które decydują o tym, że czarter jachtów właśnie jesienią może okazać się strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim w najbliższym czasie czeka nas prawdopodobnie doskonała, słoneczna i ciepła pogoda, o jaką – paradoksalnie – trudno było w tym roku nawet w lipcu i sierpniu. Mało deszczu i dużo słońca to niemal gwarancja udanego żeglowania.

Do tego dodać trzeba także o wiele niższe ceny czarteru jachtów jesienią niż w szczycie sezonu. Czarter naszych jachtów we wrześniu i październiku może być nawet o około 50 procent tańszy niż latem (sprawdź cennik czarteru jachtów)

Trzecim, także bardzo istotnym argumentem przemawiającym za czarterem jachtów jesienią jest to, że szlaki żeglowne na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich o tej porze roku są stosunkowo puste. Dzięki temu żeglowanie jesienią po Mazurach nabiera zupełnie innego, bardziej intymnego charakteru. Puste są także, bardzo zatłoczone latem, mazurskie porty i przystanie. Jesienią, od Giżycka i Mikołajek, po Węgorzewo i Ruciane Nidę, nie ma problemu ze znalezieniem dobrego miejsca do zacumowania jachtu.

Zachęcamy wszystkich do czarteru jachtów na przełomie września i października. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących oferty czarteru jachtów lub obaw dotyczących tego, czy czarter jachtów jesienią jest rzeczywiście dobrym pomysłem, zachęcamy do kontaktu mailowego (kontakt@piraci.com.pl) lub telefonicznego (601 690 591, 606 170 463).