Od piątku do niedzieli na wodach jeziora Niegocin w Giżycku odbywać się będą regaty o Puchar Niegocina w żeglarskiej klasie Optimist. Bazą regat będzie port Ekomarina Giżycko.

Od piątku 25 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia Giżycko będzie gościć żeglarzy biorących udział w Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist grupy B. Regaty o Puchar Niegocina będą jedną z ostatnich dużych imprez żeglarskich w tym sezonie w Giżycku. Na chwilę obecną na liście startowej znajduje się rekordowa liczba blisko pięciuset młodych żeglarzy. Organizatorem regat o Puchar Niegocina jest Giżycka Grupa Regatowa, a bazą regat port Ekomarina w Giżycku.


Czarter jachtów w Giżycku na Mazurach – zobacz naszą ofertę czarteru >>> CZARTER JACHTÓW GIŻYCKO


 

Start do pierwszego wyścigu odbędzie się w piątek o godzinie 11. Uroczyste zakończenie regat przewidziane jest w niedzielę o godzinie 16.00. Zachęcamy wszystkich do czynnego kibicowania młodym żeglarzom biorącym udział w zawodach.

PROGRAM REGAT O PUCHAR NIEGOCINA
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist gr. B, 24 – 27 sierpnia 2017, PORT EKOMARINA GIŻYCKO

PIĄTEK 25.08.2017
godz. 8.00 – 8.30 – zgłoszenia do regat
godz. 9.30 – uroczystość otwarcia regat
od godz. 11.00 – wyścigi
godz. 17.00 – 19.00 – AKTYWNA STREFA

SOBOTA 26.08.2017
od godz. 11.00 – wyścigi
 W porcie podczas trwających wyścigów działać będzie Strefa Kibica oraz dedykowane młodszym dzieciom zabawy na Wyspie Skarbów

godz. 19.00 – 22.30 – Kolorowe Zakończenie Wakacji na Plaży Miejskiej w Giżycku
Festiwal Laserowo Fajerwerkowy i Eksplozja Kolorów tj. kolorowy zawrót głowy wystrzały holi, fajerwerki i lasery a do tego spora dawka energetycznej muzyki klubowej i reggae! Na scenie Dj Matt5ki, Dj WUTES oraz gwiazda muzyki reggae – Damian Syjonfam. Tego wieczoru odbędzie się również gorący występ Teatru Ognia – Los Fuegos!

NIEDZIELA 27.08.2017
od godz. 10.00 – wyścigi
W porcie podczas trwających wyścigów działać będzie Strefa Kibica oraz dedykowane młodszym dzieciom zabawy na Wyspie Skarbów

godz. 16.00 – uroczystość zakończenia regat

 

Źródło: Giżycka Grupa Regatowa