Nie macie pomysłu na weekend majowy 2017? Proponujemy czarter jachtów na Mazurach!

Długi weekend majowy na Mazurach jest tradycyjnie początkiem sezonu turystycznego a zarazem przedsmakiem wakacyjnego sezonu letniego. W majówkę zazwyczaj po raz pierwszy w roku zapełniają się obiekty noclegowe i gastronomiczne nie tylko w największych kurortach na Mazurach, a żeglarze korzystają z cieplejszej aury i na mazurskich jeziorach po raz pierwszy w roku możemy zobaczyć dziesiątki i setki jachtów.

Wszystkich, którzy jak dotąd nie zdecydowali gdzie będą spędzać tegoroczny długi weekend majowy zapraszamy do spędzenia majówki właśnie na Mazurach, a konkretniej – na mazurskich jeziorach. Zachęcamy do skorzystania z oferty czarteru jachtów z naszej floty czarterowej. Posiadamy w naszej ofercie nowoczesne, szybkie i bezpieczne jachty w przystępnych cenach (zobacz cennik). Rekomendujemy dokonanie rezerwacji czarteru jachtu na długi weekend majowy odpowiednio wcześniej – dzięki czemu zagwarantujecie sobie dostępność wybranych jachtów j1pr3qw. Stacjonujemy w przystani czarterowej w Giżycku Pięknej Górze.

Weekend majowy 2017 przypadnie pomiędzy sobotą 29 kwietnia i środą 3 maja. 1 dzień urlopu pozwoli więc na 5 wolnych dni, a wzięcie 3 dni urlopu zagwarantuje nam aż 9 wolnych dni pod rząd.