Od 4 lipca do końca wakacji w każdą środę i czwartek zapraszamy na bezpłatne seanse filmowe do giżyckiej Ekomariny. Visa Kino Letnie Giżycko to prawdopodobnie jedyne w Europie kino, w którym filmy można oglądać bezpośrednio z zacumowanych w porcie jachtów!

Podobnie jak w latach ubiegłych seanse odbywać się będą w lipcowe oraz sierpniowe środy i czwartki. W lipcu seanse odbywać się będą o godz. 21.30, a w sierpniu o 21.00. W ramach kina letniego widzowie będą mieli okazję obejrzeć zarówno światowe hity (w środy) jak i najlepsze produkcje polskiej kinematografii (w czwartki). Podobnie jak w latach ubiegłych kino letnie – oprócz Giżycka – działać będzie także w dwóch innych słynnych polskich kurortach: Sopocie i Zakopanem.

Pierwsze seanse już w najbliższą środę i czwartek. W środę 4 lipca widzowie zobaczą film Szybcy i wściekli 8, natomiast w czwartek 5 lipca Listy do M. 2, komedię romantyczną z Maciejem Stuhrem, Romą Gąsiorowską i Tomaszem Karolakiem. 4 lipca w inauguracji kina letniego w Giżycku uczestniczyć będą goście specjalni: Piotr Głowacki i Patricia Kazadi.

Zachęcamy mieszkańców Giżycka oraz turystów do uczestnictwa w spektaklach w ramach VISA Kina Letniego Giżycko. Szczególnie serdecznie zachęcamy tych kinomanów, którzy są jednocześnie żeglarzami, przypominając, że Kino Letnie w Giżycku jest jedynym w Polsce kinem, które umożliwia oglądanie filmów wprost z zacumowanych w porcie jachtów (dla żeglarzy uruchomiona będzie specjalna częstotliwość radiowa 90,1 MHZ).

W przypadku złej pogody seanse odbywać się będą w budynku Ekomariny.


Visa Kino Letnie Giżycko: repertuar 2018

4 lipiec – Szybcy i wściekli 8
5 lipiec – Listy do M. 2
11 lipiec – Nice guys. Równi goście
12 lipiec – Gwiazdy
18 lipiec – Iluzja 2
19 lipiec – Najlepszy
25 lipiec – Valerian i Miasto Tysiąca Planet
26 lipiec – Gotowi na wszystko. Exterminator
1 sierpień – Szybcy i wściekli 8
2 sierpień – Atak Paniki
8 sierpień – Był sobie pies
9 sierpień – Serce, serduszko
15 sierpień – Nice guys. Równi goście
16 sierpień – Porady na zdrady
22 sierpień – luzja 2
23 sierpień – AmbaSSada
29 sierpień – Valerian i Miasto Tysiąca Planet
30 sierpień – Pomiędzy słowami


 

Wszystkich miłośników żeglarstwa zachęcamy przy okazji do skorzystania z przygotowanej przez nas bezkonkurencyjnej oferty czarteru jachtów. Oferujemy wygodne i nowoczesne, doskonale przygotowane do żeglowania po akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jachty czarterowe w konkurencyjnych na rynku cenach. Stacjonujemy w porcie czarterowym w Giżycko Pięknej Górze, zaledwie kilka kilometrów od centrum Giżycka. Zobacz naszą ofertę czarteru: Czarter jachtów Giżycko – Mazury.

Źródło: kino.visa.pl