30. Targi Wiatr i Woda odbędą się w dniach 8-11 marca 2018 w Warszawie. Miejscem targów będzie centrum targowo – wystawiennicze EXPO XXI.

 
30. Targi Wiatr i Woda po pięciu latach przerwy ponownie odbędą się w centrum EXPO XXI, czyli w największym i najbardziej reprezentacyjnym warszawskim centrum wystawienniczym.

Najbliższe Targi Wiatr i Woda zapowiadają się wyjątkowo z kilku względów. Po pierwsze, będą to targi jubileuszowe. Po drugie, organizatorzy zapowiadają rekordową liczbę wystawców, wśród których znajdą się oczywiście wszyscy najwięksi producenci, importerzy i dystrybutorzy sportowego i rekreacyjnego sprzętu wodnego. Ponadto do udziału w targach zaproszono wielu gości specjalnych, na targach będziemy mieli więc okazję spotkać gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.
 

 

Wśród wystawców 30. Targów Wiatr i Woda znajdziemy, między innymi, producentów i dystrybutorów jachtów żaglowych i motorowych, producentów skuterów wodnych, kajaków, producentów i dystrybutorów osprzętu żeglarskiego, ubrań, urządzeń nawigacyjnych, a także firmy czarterowe i szkoleniowe.

Targi Wiatr i Woda 2018 odbędą się w dniach od 8 do 11 marca 2018 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

 


Źródło: wiatriwoda.pl