Na oficjalnym kanale Giżycka w serwisue YouTube.com opublikowano właśnie trzeci film promocyjny naszego miasta na sezon 2017. W filmach możemy zobaczyć najciekawsze turystyczne miejsca Giżycka – nieoficjalnej stolicy Mazur.

Filmy promocyjne wyprodukowane zostały na zlecenie Urzędu Miasta w Giżycku i noszą wspólny tytuł „Kurs na Giżycko”. Filmy reklamowe Giżycka mają długość, odpowiednio, pół minuty, 15 sekund i 8 sekund i mają być prezentowane w różnych środkach masowego przekazu, także w telewizji.

W spotach zobaczyć można, między innymi, giżycki dworzec kolejowy, Twierdzę Boyen w Giżycku, pływające jachty w Ekomarinie Giżycko i na giżyckich jeziorach, most obrotowy w Giżycku, giżycką wieżę ciśnień, WakePark Giżycko, park linowy „Wiewióra” oraz plażę miejską. Obecnie w trakcie przygotowywania są jeszcze dwa filmy reklamowe: jeden spot pokazujący Giżycko zimą oraz finalny, półtoraminutowy film prezentujący Giżycko o różnych porach roku.

Producentem filmów jest Clavo Drones, w roli aktorów wystąpili mieszkańcy Giżycka, w roli głównej zobaczyliśmy Ewelinę i Arkadiusza Skórnóg z dziećmi Marleną, Magdaleną i Bartkiem.
 
Miejmy nadzieję, że zaprezentowane spoty reklamowe zachęcą do spędzenia tegorocznych wakacji w Giżycku na Mazurach całe rzesze ludzi i że najbliższy sezon turystyczny będzie lepszy zarówno dla giżyckich restauratorów, hotelarzy oraz wszystkich firm czarterowych. Zachęcamy do obejrzenia spotów oraz ich oceniania. 

Kurs na Giżycko – 30-sekundowy film promocyjny

 

Kurs na Giżycko – 15-sekundowy film promocyjny

 

Kurs na Giżycko – spot 8-sekundowy


 
 
Źródło: youtube.com | mojegizycko.pl