Sezon turystyczny 2016 w Giżycku i na Mazurach dopiero niedawno się zakończył, a już trwają przygotowania do kolejnego. W tej chwili jesteśmy w Giżycku już po zakończeniu konsultacji społecznych dotyczących organizacji imprez w roku 2017, ale wciąż każdy z nas może pomóc miejskim urzędnikom w wyborze wykonawców, których zobaczymy w przyszłym roku w naszym mieście.

Zakończyły się już konsultacje społeczne w sprawie organizacji imprez w roku 2017. Konsultacje co prawda nie cieszyły się większym zainteresowaniem mieszkańców Giżycka (do magistratu wpłynęło zaledwie 12 wypełnionych ankiet), ale wciąż mieszkańcy naszego miasta mają możliwość współdecydowania o tym, jakie imprezy w roku 2017 odbędą się w Giżycku. Na stronie internetowej Urzędu Miasta w Giżycku znajduje się sonda w której możemy wybrać wykonawców i artystów, których chcielibyśmy zobaczyć w roku 2017 w naszym mieście.

Zenon Martyniuk wystąpi w Giżycku?

Już na pierwszy rzut oka widać, że sonda na oficjalnej stronie internetowej Giżycka cieszy się dużo większym zainteresowaniem niż zakończone niedawno konsultacje społeczne. Na chwilę obecną oddano już niemal 300 głosów, z czego blisko 20% padło na Zenona Martyniuka, gwiazdę muzyki disco polo. Zenon Martyniuk otrzymał w sumie 56 głosów i zdecydowanie wyprzedza drugą na liście Sylwię Grzeszczak, na którą oddano 25 głosów.

Wybierz swojego wykonawcę

Wciąż jest czas na to, aby każdy z nas wybrał swojego ulubionego wykonawcę, który uświetni sezon turystyczny w Giżycku w przyszłym, 2017, roku. W sondzie dostępnej na stronie internetowej Giżycka do wyboru mamy ponad 20 wykonawców  – oprócz wspomnianych wyżej Zenona Martyniuka i Sylwii Grzeszczak – między innymi takich artystów, jak Agnieszka Chylińska, Janusz Radek, Kamil Bednarek, Acid Drinkers, Ania Dąbrowska, LemON, Enej, Zakopower i Sebastian Karpiel-Bułecka, Margaret czy Ewelina Lisowska. Możemy także zaproponować innego wykonawcę spoza sondy, a swoje propozycje można podawać na fanpage Gminnego Centrum Kultury w Giżycku.

Zachęcamy nie tylko mieszkańców Giżycka, ale również turystów, którzy planują spędzić przyszłoroczne wakacje na Mazurach do wzięcia udziału w sondzie, a co za tym idzie do współdecydowania o tym jakie imprezy w roku 2017 odbędą się na terenie Giżycka.

Oddać swój głos w sondzie można na stronie internetowego Giżycko.pl