Już za tydzień czeka nas długi weekend majowy 2017. To na Mazurach tradycyjnie czas, w którym rozpoczyna się sezon żeglarski.

Długi weekend majowy 2017 zaczyna się w sobotę 29 kwietnia. Majówka to tradycyjnie w naszym kraju czas wypoczynku. Kilkudniowy okres dni wolnych Polacy spędzają w gronie rodziny i znajomych na popularnych grillach lub decydują się na krótkie wyjazdy turystyczne. Miłośnicy żeglarstwa z całej Polski w tym czasie kierują się na Mazury – gdzie długi weekend majowy to zazwyczaj także początek nowego sezonu żeglarskiego, a co za tym idzie – początek sezonu czarterowego.

Zachęcamy wszystkich miłośników żeglarstwa do świętowania długiego weekendu majowego na Mazurach. Majówka to świetny czas na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego. Dla majowych żeglarzy pogoda zazwyczaj jest łaskawa, a w mazurskich portach i na akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich nie jest jest zbyt tłoczno, co gwarantuje udane rejsy. Serdecznie zapraszamy więc na Mazury oraz do skorzystania z naszej oferty czarteru jachtów w Giżycku Pięknej Górze.

Długi weekend majowy 2017 rozpoczyna się w sobotę 29 kwietnia i potrwa do 3 maja (w przypadku wykorzystania jednego dnia urlopu 2 maja) lub nawet do 7 maja włącznie (przy trzech dniach urlopu 2, 4 i 5 maja). Zachęcamy do aktywnego spędzenia tych dni na Mazurach!