Do rozpoczęcia sezonu żeglarskiego 2017 na Mazurach co prawda jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz warto pomyśleć o rezerwacji czarteru na rok 2017.

Czarter jachtów Mazury 2017

Pomimo, że do rozpoczęcia sezonu żeglarskiego 2017 na mazurskich jeziorach jeszcze kilka miesięcy to już dzisiaj warto skonkretyzować swoje żeglarskie plany na rok 2017 i pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji czarteru jachtu. Zwłaszcza jeśli planujemy czarter jachtu w wysokim sezonie wakacyjnym lub w czasie jednego z przyszłorocznych długich weekendów (długi weekend majowy: 28 kwiecień – 3 maj; długi weekend czerwcowy: 14-18 czerwiec), kiedy to na Mazurach co roku pojawia się rekordowa liczba żeglarzy. Czekając z rezerwacją czarteru na Mazurach do ostatniej chwili może być trudno znaleźć wolny wymarzony lub upatrzony wcześniej jacht. Szukając oferty czarter jachtów Mazury 2017 koniecznie sprawdź ofertę czarteru przygotowaną przez nas.

Cennik czarteru jachtów 2017 – tutaj

Czarter jachtów Mazury - Giżycko

Czarter jachtów Mazury 2017 – planując urlop w roku 2017 warto odpowiednio wcześniej pomyśleć o rezerwacji czarteru jachtu.

Piraci.com.pl – czarter jachtów w Giżycku na Mazurach

Oferujemy czarter jachtów w Giżycku na Mazurach. Naszą bazą jest Yacht Port Giżycko Piękna Góra 4C. W naszej ofercie czarterowej posiadamy wygodne i nowoczesne jachty: Delphia 33MC, Phila 900, Twister 26, Twister 26 Exlusive, Twister 780, Twister 800, Tango 780S. Jeśli szukasz dobrej oferty czarteru jachtów na Mazurach wybierz naszą ofertę! W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.