Do rozpoczęcia wakacji szkolnych, które tradycyjne rozpoczynają sezon urlopowy w Polsce pozostało zaledwie 5 miesięcy. To dobry czas aby zaplanować wakacyjne wyjazdy. Wszystkim tym, którzy mają w swoich planach wakacyjnych żeglowanie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty czarteru jachtów w Giżycku, w samym sercu Mazur.

Wakacje 2017 zbliżają się wielkimi krokami i warto już dziś szczegółowo zaplanować urlop, wybrać termin i chociażby zabukować czarter jachtu. Wszystkich miłośników żeglowania zachęcamy oczywiście do spędzenia najbliższych wakacji na Mazurach, a ściślej mówiąc na najpiękniejszych na świecie mazurskich jeziorach. Zachęcamy do rezerwowania wakacyjnych czarterów już teraz.

Dokonując rezerwacji jachtów odpowiednio wcześniej mamy możliwość niemal nieograniczonego wyboru terminu oraz jachtu. Decyzja o wcześniejszym zarezerwowaniu jachtu pozwoli nam na spędzenie urlopu na Mazurach w dowolnie wybranym terminie – nawet w czasie największego szczytu w sezonie turystycznym oraz na wybranie niemal dowolnego jachtu. W szczycie sezonu lub tuż przed nim bardzo trudno jest trafić na najlepszy jacht dostępny w odpowiadającym terminie. Wcześniejsza rezerwacja to również możliwość uniknięcia późniejszych nerwów, którymi często kończy się zostawianie wszelkich przygotowań wakacyjnych na ostatnią chwilę.

Aby zarezerwować jacht w naszej firmie czarterowej w Giżycku wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo wysyłając wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

W naszej ofercie czarterowej znajdują się doskonałe jachty o sportowym charakterze i nowoczesnej sylwetce, które wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami nautycznymi, szerokimi i wygodnymi dla całej załogi kokpitami, a dzięki małemu zanurzeniu umożliwiają łatwe dojście do każdego brzegu. W naszej ofercie czarterowej znajdują się jachty:

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz do czarteru jachtów z naszej „pirackiej” floty czarterowej!