31 Targi WIATR i WODA odbędą się w dniach 28 lutego – 3 marca 2019 w Warszawie. W czasie imprezy zaprezentuje się także Giżycko – stolica polskiego żeglarstwa śródlądowego.

 
31 Targi Wiatr i Woda będą odbywać się od czwartku 28 lutego do niedzieli 3 marca 2019 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W czasie Targów – oprócz wystawy jachtów i sprzętu żeglarskiego –  odbędzie się niezliczona ilość spotkań z żeglarzami, kajakarzami, nurkami, podróżnikami, a także poznamy rozstrzygnięcia konkursów i plebiscytów związanych z żeglarstwem i innymi sportami wodnymi.

Zobacz naszą ofertę czarteru: Czarter jachtów Mazury

Zobacz nasze wszystkie jachty czarterowe

W sobotę 2 marca na głównej scenie targowej odbędzie się prezentacja: „Giżycko 2019 – nowy sezon w śródlądowej żeglarskiej stolicy Polski i 20-lecie Mazury Air Show”.  O tym, że warto przyjeżdżać do Giżycka – nieoficjalnej stolicy Mazur – gości odwiedzających Targi przekonywać będą burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz i organizator Mazury Air Show Stanisław Tołwiński.

Bilety na 31. Targi WIATR i WODA można kupić w serwisie twojbilet24.pl: www.twojbilet24.pl/pl-wydarzenie/68. Bilet normalny jednokrotnego wstępu kosztuje 25 zł (ważny w czwartek lub piątek) lub 30 zł (ważny w sobotę lub niedzielę).

 
– – – – –
Źródło: http://www.wiatriwoda.pl/