Z radością informujemy, że nasza firma nawiązała współpracę z organizatorem zimowych rejsów na Wyspy Kanaryjskie. W związku z tym faktem dla wszystkich którzy zarezerwują rejs i powołają się na naszą firmę przygotowany jest specjalny rabat!

Zimowe rejsy na Wyspy Kanaryjskie to dobry wybór zarówno dla doświadczonych żeglarzy oraz tych, którzy swą przygodę z żeglarstwem dopiero rozpoczynają. Wyspy Kanaryjskie zachęcają niemal zawsze dobrą pogodą i pięknymi krajobrazami.

Rabat 200 zł na hasło Piraci.com.pl!

Powołaj się na naszą firmę i zyskaj rabat na rejs po Wyspach Kanaryjskich w wysokości 200 zł za każdą osobę biorącą udział w rejsie.

Trasa naszych zimowych rejsów po archipelagu Wysp Kanaryjskich rozpoczyna się i kończy w San Miguel na Teneryfie oraz przebiega przez St. Cruz de Tenerife, Pto. de Mogan (Gran Canaria), San Sebastian (La Gomera), Los Gigantos (Teneryfa). Pływamy na jachcie Jeanneau Odyssey 42 DS (szerokość: 4,13m, długość: 12,93m, jacht zabiera na pokład do 8 osób + kapitana). Koszt tygodniowego rejsu w cenie regularnej bez naszego rabatu to 1490 zł (plus opłaty dodatkowe na wyżywienie, gaz, opłaty portowe, paliwo i sprzątanie jachtu).

Dostępne rejsy w kierunku Wysp Kanaryjskich

rejsy

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.premiumyachting.pl lub kontaktując się telefonicznie (600 034 174 / 798 379 231) bądź mailowo (kanary@premiumyachting.pl). Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników wypoczynku na wodzie do skorzystania z tej oferty.