Od lipca do końca wakacji w każdą środę i czwartek zapraszamy na seanse do Ekomariny. W tym roku zmienił się sponsor tytularny, ale nie zmieniły się główne zasady giżyckiego kina letniego.

W tym roku Ekomarina zaprasza nie na Orange Kino Letnie tylko na Visa Kino Letnie. Poza nazwą, niewiele się jednak zmieniło. W Giżycku seanse odbywać się będą w środy i czwartki o godz. 21.30, a ramach kina letniego widzowie będą mieli okazję obejrzeć zarówno światowe hity (w środy) jak i perełki polskiej kinematografii (w czwartki). Podobnie jak w latach ubiegłych, kino letnie – oprócz Giżycka – działać będzie także w dwóch innych słynnych polskich kurortach: Sopocie i Zakopanem.

Pierwsze seanse już w najbliższą środę i czwartek. W środę 5 lipca widzowie zobaczą film Sing, słynną animację Gartha Jenningsa, natomiast w czwartek „Powidoki”, głośny film Andrzeja Wajdy z roku 2016.

Zachęcamy mieszkańców Giżycka oraz turystów do uczestnictwa w spektaklach w ramach VISA Kina Letniego Giżycko. Szczególnie serdecznie zachęcamy tych kinomanów, którzy są jednocześnie żeglarzami, przypominając, że Kino Letnie w Giżycku jest jedynym w Polsce kinem, które umożliwia oglądanie filmów wprost z zacumowanych w porcie jachtów.


Visa Kino Letnie Giżycko: repertuar 2017

5 lipiec – Sing
6 lipiec – Powidoki
12 lipiec – Legion Samobójców
13 lipiec – Kamper
19 lipiec – Planeta Singli
20 lipiec – Moje córki krowy
26 lipiec – Jurassic World
27 lipiec – Wszystkie nieprzespane noce
2 sierpień – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
3 sierpień – Listy do M. 2
9 sierpień – Sing
10 sierpień – Zjednoczone Stany Miłości
16 sierpień – Legion Samobójców
17 sierpień – Pitbull. Niebezpieczne kobiety
23 sierpień – Planeta singli
24 sierpień – Ostatnia rodzina
30 sierpień – Jurassic World
31 sierpień – Szczęście świata


 

Wszystkich miłośników żeglarstwa zachęcamy przy okazji do skorzystania z przygotowanej przez nas bezkonkurencyjnej oferty czarteru jachtów. Oferujemy wygodne i nowoczesne, doskonale przygotowane do żeglowania po akwenach Krainy Wielkich Jezior Mazurskich jachty czarterowe w konkurencyjnych na rynku cenach. Stacjonujemy w porcie czarterowym w Giżycko Pięknej Górze, zaledwie kilka kilometrów od centrum Giżycka. Zobacz naszą ofertę czarteru: Czarter jachtów Giżycko – Mazury.

Źródło: kino.visa.pl