601 690 591 | 606 170 463 kontakt@piraci.com.pl

Jachty

Jachty Czarter Mazury

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czarteru jachtów na Mazurskich Jeziorach: 

Delphia 33MC Czarter Mazury - propozycja dla żeglarzy ceniących bezpieczeństwo i wygodę            

DELPHIA 33MC                                                 PHILA 900

   Jachty Czarter Mazury  Twister 780 Mazury od piraci.com.pl   Czarter Twister 780 Mazury - propozycja dla żeglarzy z zacięciem turystyczno - sportowym  
3 x TWISTER 780

   Jachty Czarter Mazury Twister 800 od piraci.com.pl  
TWISTER 800                                   TWISTER 26

Zobacz CENNIK i oferty LAST MINUTE

Jachty Czarter Mazury.       

       Przedstawiamy państwu ofertę czarteru jachtów na Mazurach. Polecamy jachty o sportowym  charakterze  i  nowoczesnej  sylwetce,  wyróżniające  się  bardzo dobrymi  właściwościami  nautycznymi.  Nasze jachty charakteryzują się szerokimi  kokpitami, które  dają  wygodę  przebywania całej  załodze,  a  ich  małe  zanurzenie  umożliwia  dojście  do  każdego  brzegu. Aby ułatwić żeglowanie w każdym z naszych jachtów sprowadziliśmy liny do kokpitu, a także wyposażyliśmy je w Kabestany Andersena, z czego po jednym z mechanizmem wybierania liny ułatwiającym kładzenie i stawianie masztu. Zdecydowanie większa część naszych jednostek posiada na wyposażeniu ogrzewanie, co ułatwia wypoczynek na Mazurach wczesną wiosną lub późną jesienią.

Wybierając jachty z naszej firmy mają Państwo pewność że są to jachty przygotowane i wyposażone przez praktykujących żeglarzy – pasjonatów. Każdą wolną chwilę staramy się spędzić na wodzie integrując się ze środowiskiem żeglarskim, dlatego też przygotowujemy jachty tak, jakbyśmy mieli z nich korzystać osobiście.

Jachty Czarter Mazury

          Stacjonujemy na Mazurach w  YACHT PORCIE  Piękna  Góra  k. Giżycka  nad  jeziorem  Tajty.  Jest  to bardzo  dobra  lokalizacja dla  żeglarzy zamierzających  płynąć w kierunku  WĘGORZEWA  jak  również  i  MIKOŁAJEK. Basen w którym znajduje się część naszych jachtów (Twistery) ulokowany jest w strefie całkowicie osłoniętej od wiatru, dzięki czemu można łatwo wpłynąć i wypłynąć z niego nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

ZAPEWNIAMY SERWIS NA SZLAKU WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH 

JACHTY CZARTER MAZURY